Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O tym jak Wójt Gminy Zakrzówek sprzedał Ośrodek Zdrowia „Zielonym”(PSL)

Utworzony przez paragraf, 4 października 2013 r. o 17:41
Mamy inspiratorow. Dzisiaj radny Potocki puscil farbe. Za cala nagonka stoja Widomski Mariusz z Sulowa i Ciesla Andrzej z Zakrzowka zaczely sie wybory drodzy Panstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Proszę o zaprzestanie wycieczek personalnych w kierunku mojej osoby, gdyż nie mam nic wspólnego z powyższymi wpisami. Ktoś źle interpretuje fakty. Pozdrawiam Sagan Mirosław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy inspiratorow. Dzisiaj radny Potocki puscil farbe. Za cala nagonka stoja Widomski Mariusz z Sulowa i Ciesla Andrzej z Zakrzowka zaczely sie wybory drodzy Panstwo.
I BARDZO DOBRZE ,ZE SIE ZACZEŁY NIECH PAN CIESLA W KOŃCU OBEJMIE STANOWISKO WÓJTA GMINY ZAKRZÓWEK BO TO CO WYPRAWIA GRZESIEK LEMIECH TO SIE W GŁOWIE NIE MIESCI, WTSYD I SMRÓD TYLKO PO PANU ZOSTANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te wszystkie komentarze zastanawia mnie jedna rzecz. W praktycznie co drugim poście pojawia się sformuowanie "w imieniu wszystkich mieszkańców gminy", "wszyscy mieszkańcy gminy mają dość wójta". Jutro jest sesja Rady Gminy, ciekaw jestem ilu tych" wszystkich zbulwersowanych mieszkańców" przyjdzie i ilu odważy sie odezwać i wtedy się okaże czy te wszytkie komentarze gdzie pojawia się zwrot "wszyscy mieszkańcy " pisze jedna osoba czy wszyscy mieszkańcy
Wszyscy się napewno nie pojawią z prostego powodu większość ludzi o godzinie 9 rano jest w pracy, ale nie oszukujmy się jedna osoba tego nie pisze niezadowolonych jest naprawdę dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy się napewno nie pojawią z prostego powodu większość ludzi o godzinie 9 rano jest w pracy, ale nie oszukujmy się jedna osoba tego nie pisze niezadowolonych jest naprawdę dużo
  W pracy napewno ludzie będą, ale napewno nie wszyscy. Tak czy siak zobaczymy  ile osób przyjdzie i ile będzie miało odwagę się odezwać publicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie zaczela kampania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joziu. Dawaj CBA pokaz im wszystkim i wystartuj na wojta. Ty jestes gwiazdor nasz showman. My lubimy Twoje hasla: praca dla wszystkich, dosc podwyzek. Jozio na premiera. Dawaj tu prokuratora. To Lemiecha jest odpiwiedzialny za katastrofe w Smolensku. Joziu dawaj tu komisje sledcza na wojta.
dużo wiesz, a czy wiesz gdzie jest ulica Abramowicka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo wiesz, a czy wiesz gdzie jest ulica Abramowicka?
na bank wie pewnie jest tam czestym bywalcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że na tym formum jest dużo osób, które wiedzą że dzwoni tylko nie wiedzą w którym kościele....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~frank sinatra liza minelli~ , ~klifff~ tam nie byliście tacy mądrzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~frank sinatra liza minelli~ , ~klifff~ tam nie byliście tacy mądrzy...
nie znosisz chamstwa a sam jestes chamem ze wsi wiec gdzie tu logika gdzie sens??,dzisiaj TAM nie bylismy bedziemy jutro!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znosisz chamstwa a sam jestes chamem ze wsi wiec gdzie tu logika gdzie sens??,dzisiaj TAM nie bylismy bedziemy jutro!!
a znasz mnie chociaż człowieku rozmawiałes ze mną osobiście??? Czy to jest poprostu Twoja złośliwość i brak szacunku do innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a znasz mnie chociaż człowieku rozmawiałes ze mną osobiście??? Czy to jest poprostu Twoja złośliwość i brak szacunku do innych?
ja nie rozmawiam ze zwierzętami trzody chlewnej- wole ludzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a znasz mnie chociaż człowieku rozmawiałes ze mną osobiście??? Czy to jest poprostu Twoja złośliwość i brak szacunku do innych?
ktos tu wyżej sr...a niez dupsko BIG ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie rozmawiam ze zwierzętami trzody chlewnej- wole ludzi !
Ty się człowieku wychowałeś chyba na plantacji maliny w Czeczeni. A co do trzody chlewnej to nie jedna locha zachowuje się lepiej od Ciebie knurze bez szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty się człowieku wychowałeś chyba na plantacji maliny w Czeczeni. A co do trzody chlewnej to nie jedna locha zachowuje się lepiej od Ciebie knurze bez szkoły!
pewnie tej lochy o ktorej piszesz juz dawno nie ma bo ją jednym gryzem skonsumowales,-widac,widac! przyznaj sie sprowokowała cie tym zachowaniem ...ps.nie ladnie smaic sie z Czeczeni ! to brak szacunku do tego kraju i do ludzi.WSTYD,cham,cham,cham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała GMINA pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie co się dzieje. Zaczynaliści od obrzucania wyzwiskami wójta i jego kolesi z PSL a teraz sami się wyzywacie!!! Żenujące.....naprawdę żenujące.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie co się dzieje. Zaczynaliści od obrzucania wyzwiskami wójta i jego kolesi z PSL a teraz sami się wyzywacie!!! Żenujące.....naprawdę żenujące.......
KU CHWALE OJCZYZNY BÓG HONOR OJCZYZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy chcecie od Pana wójta?? jest taki elokwentny, mądry, przystojny,wysoki, dobrze zbudowany, śliczna buzia, zgrabne nóżki, kaloryfer na brzuchu, wysportowane ciało,wypasiony...istny ideał, każda chciałaby go mieć...kissssssssss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...